wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime Ousama Ranking

[anime] Ousama Ranking 22: „Obietnica z demonem”.

Już w najbliższy czwartek, 17 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Obietnica z demonem”. „Magiczne lustereczko zostaje rozbite ręką Bojjiego, a dusza Bosse'a wstępuje do nieba. Gdy były król powierza Miranjo swojemu młodszemu synowi, Daidzie, ten przekazuje demonowi, który mu się ukazał, swoje życzenie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.03.2022

[anime] Ousama Ranking 21: „Szermierka króla”.

Już w najbliższy czwartek, 10 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 21. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Szermierka króla”. „Bosse z przytłaczającą siłą miażdży Oukena i zamyka nieśmiertelnego oponenta w skale. Ojciec Bojjiego pokazuje, że jest najsilniejszy z silnych, jednakże mały książę, zdeterminowany, by odzyskać ciało Daidy, dzierżąc w ręce miecz, jako król rzuca przeciwnikowi wyzwanie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.03.2022

[anime] Ousama Ranking 20: „Nieśmiertelny kontra niezwyciężony”.

Już w najbliższy czwartek, 3 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Nieśmiertelny kontra niezwyciężony”. „Nad brzegiem dużej rzeki Bojji poznaje tragiczną przeszłość Miranjo. Serce Miranjo zaczyna drżeć. Przed Bojjim, Kage oraz Despą, którzy wrócili do świata żywych, pojawia się Bosse, i podnosi maczugę na konającego małego księcia...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.02.2022

[anime] Ousama Ranking 19: „Ostatni bastion”.

Już w najbliższy czwartek, 24 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Ostatni bastion”. „Despa, Bojji oraz Kage zostają śmiertelnie ranni w walce z Oukenem. Po przebudzeniu cała trójka trafia do tajemniczego świata, w którym płynie wielka rzeka. W tym samym czasie Ouken atakuje Mitsumatę, który zostaje w realnej rzeczywistości. Czterech Niebiańskich Królów aka Wielka Czwórka Królestwa Bosse'a spieszy na ratunek...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.02.2022

[anime] Ousama Ranking 18: „Konflikt z bogami”.

Już w najbliższy czwartek, 17 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Konflikt z bogami”. „Bosse zostaje pojmany przez przestępców z Podziemnego Świata. Bebin przychodzi do więzienia i pyta króla o jego prawdziwe intencje. Ojciec Bojjiego zaczyna opowiadać o swoim spotkaniu z Miranjo oraz tragicznej przeszłości dwóch krajów, Houmy oraz Gakuzy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.02.2022

[anime] Ousama Ranking 17: „Klątwa nieśmiertelności”.

Już w najbliższy czwartek, 10 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Klątwa nieśmiertelności”. „Każdy z synów Satuna, monarchy onegdaj władającego Podziemny Światem, obdarzony jest swoją własną, nadprzyrodzoną mocą. Gdy Bojji i Kage szukają w zamku króla Bossa przestępców, na ich drodze staje posiadający moc nieśmiertelności Ouken, brat Deshy oraz Despy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.02.2022

[anime] Ousama Ranking 16: „Królewski majestat”.

Już w najbliższy czwartek, 3 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Królewski majestat”. „Desha ujawnia imię osoby kierującej wszystkim zza sceny – Miranjo! Gdy do Bojjiego dociera to imię, wracają do niego wspomnienia z dzieciństwa spędzanego ze Sheeną. Bojji i jego przyjaciele stają na drodze Rycerzy Podziemia, którzy próbują pojmać Gigana i zabrać go do Świata Podziemnego, jednak wtedy król zaczyna opowiadać im o przeszłości olbrzyma oraz popełnionych przez niego zbrodniach...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.01.2022

[anime] Ousama Ranking 15: „Zakon Rycerski Podziemia”.

Już w najbliższy czwartek, 27 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Zakon Rycerski Podziemia”. „Po tym, jak zaklęcie zostaje złamane, a demony z Podziemia wracają do zmysłów, Bojji i jego towarzysze kierują się do wejścia pod zamkiem. Gdy Domas i Hakurou wchodzą do zamkowych piwnic, by zniszczyć wrota, napotykają najpotężniejszych rycerzy Podziemia, którzy najechali Królestwo Bosse'a w pogoni za uciekinierami...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.01.2022

[anime] Ousama Ranking 14: „Powrót księcia”.

Już w najbliższy czwartek, 20 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Powrót księcia”. „Dorshe toczy zaciętą walkę z potworami. Jego bój kończy się jednak niepowodzeniem, a on sam zostaje śmiertelnie ranny. Gdy Hilling leczy mężczyznę, zbliża się Gigan. I wtem pojawia się przed nimi nieoczekiwany wybawca, który ratuje ich z opresji...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.01.2022

[anime] Ousama Ranking 13: „Zamęt w królestwie”.

Już w najbliższy czwartek, 13 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Zamęt w królestwie”. „Miranjo ujawnia swoje pragnienie - tajemnicza postać z Lustereczka chce zniszczyć Królestwo Bosse'a. Demony z Podziemia oraz przestępcy atakują Dorshe'a i jego przyjaciół. I choć Tarcza Królowej i jeden z Wielkiej Czwórki daje z siebie wszystko, by ochronić Hilling, wróg jest zbyt potężny...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.01.2022

[anime] Zwiastun drugiej części pierwszej serii.

Pojawił się trailer zapowiadający drugą część pierwszej serii anime Ousama Ranking, która zadebiutuje 6 stycznia wraz z odcinkiem dwunastym, można go obejrzeć na podstronie odcinka. W tle filmiku słyszymy nowe utwory przewodnie: opening „Hadaka no yuusha” (nagi bohater) wykonuje Vaundy, natomiast w endingu „Flare” śpiewa piosenkarka milet. Ponadto poniżej zamieszczam nową ilustrację promującą sezon. Zapraszam do komentowania.Dodano: 24.12.2021

[anime] Ousama Ranking 12: „Zbliżająca się wojna”.

Już za dwa tygodnie w czwartek, 6 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Zbliżająca się wojna”. „Z Podziemnego Świata ktoś uwalnia przerażająco silnych przestępców, którzy następnie dopadają króla Bosse'a! W tym samym czasie Bojji przybiera się z rycerzami wysłanymi przez Deshę i wraca do ojczyzny. Do kraju przybywa również królowa Hilling, która sprowadza posiłki. Kto zwycięży w bitwie o tron?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.12.2021

[anime] Ousama Ranking 11: „Starszy brat i młodszy brat”.

Już w najbliższy czwartek, 23 grudnia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Starszy brat i młodszy brat”. „Gdy Daida dorasta, zaczyna patrzeć z góry na swojego starszego brata, Bojjiego, który w jego oczach jest słabeuszem. Gdy syn Hilling czeka w ciemności na pomoc, pojawia się przed nim młoda dziewczyna, która przypomina mu o jego przeszłości oraz żalu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.12.2021

[anime] Ousama Ranking 10: „Miecz księcia”.

Już w najbliższy czwartek, 16 grudnia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Miecz księcia”. „Bojji, Kage i Despa wychodzą do karczmy, by świętować opanowanie Sekretnej Sztuki Despy. Jednak gdy spokojnie, w miłej atmosferze spożywają posiłek, zostają zaczepieni przez hałaśliwych braci Aban. Mimo że początkowo starają się ich ignorować, gdy Despa zostaje obrażony, w końcu przechodzi do ataku...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.12.2021

[anime] Ousama Ranking 09: „Królowa i tarcza”.

Już w najbliższy czwartek, 9 grudnia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Królowa i tarcza”. „Królowa Hilling, która spotyka Bosse'a w ciele Daidy, mdleje w wyniku szoku i zostaje zaatakowana przez magiczne bestie. Zasłania ją Tarcza Królowej, należący do Wielkiej Czwórki krępy wojownik, Dorshe, który następnie wspomina dzień, w którym król Bosse nakazał mu strzec swojej małżonki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.12.2021

[anime] Ousama Ranking 08: „Ofiara z marzeń”.

Już w najbliższy czwartek, 2 grudnia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Ofiara z marzeń”. „Zostaje ujawniony sekret siły króla Bosse'a i jego pierwszego spotkania z byłą królową, Sheeną! Po wskrzeszeniu się poprzez przejęcie ciała Daidy, Bosse pyta magiczne lustereczko, kto jest aktualnie najsilniejszą osobą na świecie. Kogo wskaże tajemniczy przedmiot?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.11.2021

[anime] Ousama Ranking 07: „Uczeń księcia”.

Już w najbliższy czwartek, 25 listopada o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Uczeń księcia”. „Bojji zostaje uczniem młodszego brata króla Podziemnego Świata, księcia Despy, i zamieszkuje u niego, pomagając w wykonywaniu prac domowych oraz trenując. Tymczasem w Królestwie Bosse'a, po tym, jak Daida zostaje zmuszony do wypicia eliksiru odrodzenia, jego ciało przechodzi zmiany...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.11.2021

[anime] Ousama Ranking 06: „Król Podziemnego Świata”.

Już w najbliższy czwartek, 18 listopada o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Król Podziemnego Świata”. „Bojji oraz Kage zostają zabrani przed oblicze króla Świata Podziemnego, Deshy. Zawadiacki cień myśli, że to on jest osobą, której szukał, by uczynić przyjaciela silniejszym, i prosi go, by wyszkolił małego księcia. Bojji postanawia zmierzyć się z kapitanem Rycerzy Podziemia, by zaprezentować swoje umiejętności...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.11.2021

[anime] Ousama Ranking 05: „Plątanina spisków”.

Już w najbliższy czwartek, 11 listopada o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Ousama Ranking zatytułowany „Plątanina spisków”. „Domas spycha Bojjiego do dziury, która prowadzi do Świata Podziemnego, a następnie opuszcza miejsce zdarzenia targany poczuciem winy. W tym samym czasie w Królestwie Bosse'a przy pomocy Magicznego Lustra zostaje odprawiony rytuał, który ma dać Daidzie moc poprzedniego króla...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.11.2021

[anime] Anime Ousama Ranking.

Ousama Ranking (Ranking Królów) to przygodowa seria fantasy studia WIT oparta na mandze autorstwa Tooki Sousuke. Bojji jest głuchym, słabowitym księciem, który nie potrafi nawet utrzymać dziecięcego miecza. Jako pierworodny z całych sił walczy ze swoimi słabościami i marzy o zostaniu najwspanialszym królem na świecie. Jednakże jest za plecami wyśmiewany i obgadywany, obywatele zwą go po cichu bezużytecznym księciem. Pewnego dnia chłopakowi w końcu udaje się zdobyć pierwszego przyjaciela imieniem Kage, który jest dosłownie cieniem i z jakiegoś powodu doskonale rozumie młodzieńca...W skład pierwszej serii wejdą dwadzieścia trzy odcinki (dwa sezony). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 02.11.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, skrzynia skarbów (poboczna), openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.